SEMpatia

Kompleksowy

E-marketing

Audyt SEO

Oddajemy w Twoje ręce usługę, dzięki której sprawdzisz potencjał SEO swojej witryny. Audyt SEO wskaże Ci elementy Twojej strony, które należy poprawić, aby była ona lepiej oceniana przez wyszukiwarki. Powiększ swoją przewagę nad konkurencją poprzez maksymalne dopracowanie istotnych elementów witryny. Odpowiadając na różnorodne potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy ofertę Audytu SEO w dwóch pakietach.

Pakiet Standard jest skierowany do właścicieli prostych witryn oraz wizytówek firm o niezbyt rozbudowanej strukturze. Zawarte w nim informacje i wskazówki w zupełności wystarczą, aby dokonać podstawowych modyfikacji optymalizacyjnych.

Audyt SEO w pakiecie Gold to zaawansowana usługa, której adresatem są właściciele rozbudowanych witryn oraz wymagający użytkownicy, którzy chcą maksymalnie zoptymalizować strony, zarówno na poziomie architektury informacji, jak i semantyki kodu.

Audyt SEO stron wyceniany jest indywidualnie, w zależności od rozmiaru i stopnia skomplikowania serwisu, jaki będzie poddany analizie.