SEMpatia

Kompleksowy

E-marketing

Referencje

Doświadczenie i profesjonalizm to nasze atuty. Niejednokrotnie podkreślają to nasi klienci oraz partnerzy. Oto opinie wybranych klientów na temat współpracy z naszą firmą:

Invest Bank

Invest Bank

W chwili obecnej agencja SEMpatia odpowiada za całość działań marketingowych w wyszukiwarkach internetowych Invest Banku. Agencja podeszła do nas indywidualnie i dopasowała działania do naszych potrzeb i możliwości, zarówno z zakresu pozycjonowania jak i linków sponsorowanych.

Kampanie optymalizowane są na bieżąco, co pozwala osiągać wysoki poziom konwersji. Współpraca pozwoliła nam także zoptymalizować naszą stronę oraz skutecznie wypozycjonować ją w Google.

Godna podkreślenia jest również obsługa klienta SEMpatii, pracownicy nie tylko są w stałym kontaktcie z nami, ale również pomogli nam lepiej zrozumieć mechanizmy rządzące marketingiem w wyszukiwarkach.

Jakub Kłoczewski, Dyrektor Departamentu Marketingu INVEST-BANK S.A.  

Twojapogoda

Twojapogoda.pl

Wyszukiwarki są bardzo istotnym źródłem ruchu dla strony TwojaPogoda.pl.

O skuteczności SEMpatii mówi fakt, że nasz serwis znalazł się na pierwszym miejscu w Google na kluczową dla nas frazę „pogoda“. Pracownicy agencji zadali sobie wiele trudu, żeby zrozumieć i poznać nasz serwis, dzięki czemu jesteśmy skutecznie pozycjonowani na tysiące słów kluczowych związanych z prognozami dla konkretnych miejscowości oraz frazy związane z prognozami tematycznymi.

Długookresowa współpraca z zespołem tworzącym agencje SEMpatia znacznie przyspieszyła wzrost popularności, a co za tym idzie i rozwój portalu TwojaPogoda.pl, dlatego współpracę z tą agencją mogę polecić wszystkim właścicielom serwisów www.

Łukasz Mielczarek Redaktor Naczelny Twojapogoda.pl  

PoSzkole

Poszkole.pl

Z twórcami agencji SEMpatia współpracujemy już od ponad roku i z czystym sumieniem możemy ją polecać. Z jednej strony otwartość i świetna komunikacja z klientami, z drugiej pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu w wyszukiwarkach. Te cechy i widoczne rezultaty sprawiają, że współpraca z SEMpatią to czysta przyjemność.

Warto wspomnieć o autorskim panelu klienta, dzięki któremu na bieżąco śledzimy postępy w pozycjonowaniu.

Jerzy Stachowicz Project Manager Poszkole.pl  

Stat24

stat24

Z zespołem agencji SEMpatia współpracujemy na kilku płaszczyznach.

Do pierwszych działań podjętych przez agencję, należało m.in. wypozycjonowanie strony stat24. Okazało się, że skuteczna strategia, doświadczenie oraz bogata wiedza z zakresu SEM pozwoliły, skutecznie wypozycjonować naszą stronę.

Jesteśmy zadowoleni z współpracy agencji, dlatego zdecydowaliśmy się polecać usługi SEMpatii naszym klientom. Agencja okazała się solidnym partnerem w biznesie.

Natalia Dąbrowska Sales & Project Manager stat24  

A.Y.L.I.

A.Y.L.I. Personal Service

Współpracę z agencją SEMpatia rozpoczeliśmy, w momencie gdy pilnie potrzebowaliśmy kampanii linków sponsorowanych w Google. Pracownicy agencji wykazali duże zaangażowanie oraz potrafili stworzyć produkt dopasowany do naszych potrzeb. Dzięki sprawnym działaniom agencji SEMpatia kampania ruszyła z dnia na dzień.

Działania okazały się na tyle efektywne, że zdecydowaliśmy się kontynuować współpracę dłużej, niż to początkowo zakładaliśmy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Rekomendujemy współpracę z Agencją SEMpatia firmom, które potrzebują efektywnych działań marketingowych w wyszukiwarkach.

Agnieszka Opalińska - Konferowicz A.Y.L.I. Personal Service